Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Статут міста


Шановні комсомольчани!
 
Перед вами друга редакція нормативно-правового документа, що має назву „Статут територіальної громади міста Комсомольська”.

У тому, що цей документ 1999року з'явився саме у нашому місті, на моє глибоке переконання, немає ніякої випадковості. Річ у тім, що з перших днів незалежності нашої держави у місті Комсомольську якнайактивніше розвивались прогресивні тенденції, що сприяли становленню і розвитку демократичних засад місцевого самоврядування.

Як доказ можна навести багато прикладів, зупинюсь лише на найяскравіших з них. У вересні 1997р. у місті склались вкрай нелегкі соціально-політичні обставини, штучно спровоковані незаконними рішеннями, прийнятими обласною радою. У той же час у Комсомольську відбулися перші в Україні громадські слухання, на яких місцеві жителі підтримали міську раду у її прагненні відстояти права міської громади у Вищому арбітражному суді. Вирішення суперечок між різними рівнями рад саме у такий цивілізований спосіб був також першим в Україні. Комсомольська міська рада виграла цей спір, і ситуація у даному регіоні нормалізувалася.

У грудні 1998р. на других громадських слуханнях населенням обговорювався міський бюджет і проект Статуту. Затверджуючи першу редакцію Статуту на черговій сесії, депутати Комсомольської міської ради мали на меті створення таких умов, за яких кожен мешканець нашого міста мав би максимальні можливості щодо залучення до активної участі у політичному, соціально-економічному, культурному житті свого міста. Саме Статут надав їм такі права і гарантії. А через кілька років, завдячуючи громадським слуханням, у місті запрацювала благодійна членська організація „Міська лікарняна каса”, було створено громадське формування з охорони громадського порядку „Правопорядок” (нині – „Міська міліція”), затверджено Стратегічний план розвитку міста на найближчі роки. Думка громади враховувалась при прийнятті Стратегічного плану дій виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства та комунального виробничого підприємства "Комсомольськтеплоенерго" на 2004-2008 р.р., перепрофілюванні колишнього ЛТП у колонію-поселення, будівництві металургійного заводу „Ворскла сталь” тощо.

Сьогодні завдяки тісній співпраці міської влади і громади Комсомольськ є одним із лідерів міського самоврядування. Якість надання муніципальних послуг населенню підтверджена сертифікатом відповідно до МС ISO 9001:2000. Та Комсомольськ не збирається зупинятися на досягнутому. У перспективі – будівництво веслувального каналу зі створенням Школи Олімпійського резерву з таких видів спорту, як веслування на байдарках і каное, будівництво доступного житла мешканцям міста тощо. Тільки прислухаючись до думки кожного мешканця Комсомольська ми власними зусиллями створимо місто здійснення мрій! Дорогу здолає той, хто рухається вперед.

Міський голова  Сергій Супрун
 
 
 
 
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика