Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 10 квітня
Добавил: pressman | 11 апреля 2017 | Просмотров: 1399 | Комментариев: 0
 

Декларанти вже відзвітувалися про Майже 70,1 мільйонів минулорічних доходів

 

З початку «Деклараційної кампанії – 2017» до Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ громадяни подали 340 декларацій та задекларували 70,1 мільйонів гривень. Завдяки сумлінню цих громадян бюджети отримають 773,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 128,1тис. гривень військового збору.

За 3 місяці деклараційної кампанії задекларував доходи в сумі понад 1 млн. гривень 1 мешканець м.Горішні Плавні.

Шановні громадяни! Кампанія декларування завершується 3 травня 2017 року.

Як свідчить практика минулих років, найбільшу кількість декларантів обслуговують в ЦОП саме в останні тижні деклараційної кампанії. Отож, в Кременчуцька ОДПІ просить громадян не зволікати з поданням декларації. Як правило, кожен декларант потребує індивідуальної допомоги від фахівців інспекції з тим, щоб правильно заповнити і подати декларацію.

Нагадаємо, що в паперовому вигляді декларацію можна подати до ЦОП за місцем податкової адреси декларанта. Прихильникам сучасних інформаційних технологій ДФС України пропонує декларувати доходи в електронному вигляді. З цією метою працює спеціальний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді».

 

 

Про роботу ЦОП у святкові дні

 

З метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Кременчуцька ОДПІ повідомляє про режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні:

15 квітня 2017 року — робочий день відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП (до 13 год. 00хв.);

17 квітня 2017 року — робочий день у режимі чергування до 17 год. 00 хв.;

16 квітня, 1, 2, 8, 9 травня 2017 року — вихідні дні.

 

 

До місцевого бюджету надійшло майже 118,1 мільйонів гривень податкових платежів

 

До місцевих бюджетів у I кварталі 2017 року від платників податків Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ надійшло 118,1млн.грн. податкових платежів, що на 14,1млн. грн. більше ніж у відповідному періоді 2016 року.

Як завжди, лідируючі позиції у формуванні місцевого бюджету належать податку на доходи фізичних осіб – майже 51% від загального збору. За I квартал 2017 року цього податку до місцевого бюджету надійшло 60,1млн. грн., що більше на 16,5млн. грн. ніж за 3 місяці 2016 року.

Друге місце в наповнені місцевої казни належить землекористувачам, які у першому кварталі цього року перерахували до бюджету більш ніж 21,8 млн. грн, або 18,5% від загального збору.

Третю сходинку у наповненні місцевого бюджету залишає за собою рентна плата. Цьогоріч вже надійшло понад 15,6 млн. грн, що складає 13,2% від загального збору.

Надходження екологічного податку поповнили місцеву казну на 10,6 млн. грн., єдиного податку – 5,1млн.грн., акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2,7 млн. грн.

 

Про розгляд звернень громадян Кременчуцькою ОДПІ

 

Протягом січня - березня 2017 року до Кременчуцької ОДПІ надійшло 29 письмових звернень громадян, що на 5 звернень менше, ніж за відповідний період 2016 року.

Як свідчить аналітика, цього року громадяни найчастіше зверталися з питань проведення контрольно-перевірочної роботи щодо можливих фактів використання праці неоформлених працівників, перевірки фактів здавання громадянами нерухомості в оренду без сплати податків, видачі розрахункових документів при купівлі товарів за формою, що не відповідає вимогам законодавства про застосування РРО. Також громадяни зверталися до Кременчуцької ОДПІ з повідомленнями про факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без акцизних марок.

Крім того, громадяни цікавилися питаннями отримання відомостей з Державного реєстру про джерела отриманих доходів, сплати єдиного соціального внеску пенсіонерами та інвалідами.

Фахівці Кременчуцької ОДПІ приділяють максимум уваги кожному зі звернень, яке надходить. Відтак, у І кварталі цього року на 11 звернень надано роз’яснення, у 8 випадках підняті питання вирішено позитивно, 3 заявникам відмовлено у задоволені їх звернення, 2 анонімних звернення не підлягають розгляду відповідно до статей 8,17 Закону України «Про звернення громадян». Одне звернення буде розглянуто у терміни відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

Протягом січня - березня 2017 року керівництвом Кременчуцької ОДПІ проведено 8 особистих прийомів за зверненнями громадян, що на 2 звернення менше, ніж за відповідний період 2016 року (10).

Скарги, заявлені на особистому прийомі не надходили.

 

 

Процедура призупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

 

З 01.04.2017 року набрали чинності п.п. 4 і п.п. 5 п. 94 розд. I Закону України від 20 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (щодо змін до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) в частині зупинення реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) та щодо доповнення п. 201.16 ст. 201 ПКУ відповідно).

Зокрема п 201.16 ст. 201 ПКУ передбачено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН, встановлених відповідно до п. 74.2 ст. 74 ПКУ.

Разом з цим відповідно до п. 57 підрозд. 2 розд. XX ПКУ період з 1 квітня 2017 року до 1 липня 2017 року є перехідним періодом, протягом якого процедура, визначена п. 201.16 ст. 201 ПКУ, здійснюється без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН.

 

 

За відсутності показників Звітність

неприбуткових організацій не подається

 

Державна фіскальна служба України у листі від 16.03.2017 року № 5264/6/99-99-15-02-02-15 роз’яснила, що неприбуткові установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України мають право не подавати до контролюючих органів Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та фінансову звітністьу разі відсутності об’єктів оподаткування або показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог Податкового кодексу України.

 

 

З 1 квітня діє новий порядок відшкодування ПДВ

 

Кременчуцька ОДПІ інформує, що 1 квітня 2017 року набув чинності Порядок інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затверджений наказом Мінфіну від 03.03.2017 № 326.

Формування Реєстру та оприлюднення Реєстру здійснюватиметься щодня (крім вихідних, святкових та неробочих днів) на підставі баз даних ДФС та Казначейства з урахуванням хронологічного порядку надходження заяв про повернення сум бюджетного відшкодування. ДФС до 10-ї години (крім вихідних, святкових та неробочих днів) вносить до Реєстру інформацію, визначену пп. 200.7.1 Податкового кодексу України та п. 4 Порядку №26, за попередній робочий день.

З метою реалізації механізму автоматичного узгодження суми бюджетного відшкодування ПДВ, ДФС при внесенні до Реєстру заяви про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, також вносить інформацію про дату закінчення граничного строку проведення камеральної перевірки, яка є датою узгодження суми відшкодування. ДФС вносить до Реєстру інформацію щодо дати та суми узгодження бюджетного відшкодування на наступний робочий день після виникнення такого випадку. Сума бюджетного відшкодування вважається узгодженою та в автоматичному режимі відображається в Реєстрі на наступний робочий день після виникнення такого випадку.

ДФС при внесенні інформації до Реєстру про узгоджені суми бюджетного відшкодування одночасно вносить інформацію щодо платіжних реквізитів, необхідних для перерахування сум бюджетного відшкодування на поточні банківські рахунки платників податку в обслуговуючому банку та/або на бюджетні рахунки для перерахування у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу таких платників податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

 

 

Які платники єдиного податку зобов’язані застосовувати РРО

 

Якщо в календарному році дохід платника єдиного податку другої і третьої груп, незалежно від обраного виду діяльності, перевищить 1 000 000 грн., такий платник зобов’язаний застосовувати РРО (п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України).

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” (далі – Закон).

Враховуючі внесені Законом зміни до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України та статті 9 3акону України ,,Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” при здійсненні реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реєстратори розрахункових операцій повинні застосовувати платники єдиного податку (фізичні особи - підприємці) незалежно від обсягу отриманого доходу протягом календарного року.

Згідно з частиною п’ятою статті 6 Закону України ,,Про захист прав споживачів” перелік груп технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до абзацу 3 пункту 6 розділу II ,,Прикінцеві положення” Кабінет Міністрів України у тримісячний строк, з дня набрання чинності Закону, повинен прийняти нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації.

 

 

Куди звертатися, якщо потрібна усна податкова консультація

 

Кременчуцька ОДПІ звертає увагу на те, що для оперативного отримання необхідної інформації з питань податкового законодавства і усних податкових консультацій щодо його застосування платникам слід звертатись до Центру обслуговування платників державної податкової інспекції, в якій вони перебувають на обліку.

Крім того, усні податкові консультації надаються спеціалістами Інформаційно-довідкового Департаменту Державної фіскальної служби України за багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 (безкоштовно із стаціонарних телефонів). Режим роботи Інформаційно-довідкового Департаменту Державної фіскальної служби України з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. щоденно, крім суботи та неділі.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області

  
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика