Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 30 січня
Добавил: pressman | 30 января 2017 | Просмотров: 2167 | Комментариев: 0
 

Протягом 2016 року до місцевих бюджетів від платників земельного податку та орендної плати за землю надійшло понад 75,7 міліонів гривень


Згідно статистичних даних власники та орендарі земельних ділянок м. Горішні Плавні впродовж 2016 року сплатили до місцевого бюджету 75,8млн грн. плати за землю. Зокрема, юридичні особи забезпечили до місцевої скарбниці 69,1 млн грн. та 6,7 млн грн. – фізичні особи. Відмічається, що визначений індикативний показник надходжень плати за землю виконано на 109,6 відс. (понад завдання надійшло понад 6,6млн.грн.), а в порівнянні з 2015 роком надходження плати за землю зросли на 15,2млн. гривень.

Варто нагадати, що чинний порядок подання звітності не змінено. Платники земельного податку – юридичні особи мають подати податкову декларацію з плати за землю з 1 січня до 20 лютого 2017 року з урахуванням нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Слід пам’ятати, форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) затверджена Наказом Міністерства фінансів України №560 від 16 червня 2015 року.

Крім того, відповідно до п.286.2 ст.286 Податкового кодексу при поданні податкової декларації з плати за землю разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативно-грошової оцінки землі.

Щодо фізичних осіб, нарахування сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

 

У Кременчуцькій ОДПІ підведені підсумки деклараційної кампанії -2016 та визначені заходи на деклараційну кампанію -2017


В.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко провів апаратну нараду, на якій заслухали звіт управління податків і зборів з фізичних осіб та відділень Кременчуцької ОДПІ про деклараційну кампанію – 2016.

Так, кампанія декларування громадянами доходів, одержаних в 2015 році, тривала з 1 січня по 31 грудня 2016 року. За цей період декларацію про майновий стан і доходи до Кременчуцької ОДПІ та її відділень надали 12666 громадянина.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу за 2015 рік складає 627,3 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету становить 13,6млн. грн., що на 1,6 млн. грн. більше, ніж за деклараційну кампанію 2015 року. Сума військового збору до сплати – 2,45 млн. грн.

У минулому році право на податкову знижку використали 2033 громадянина, яким підлягає повернення з бюджету 2,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

33 мільйонери регіону задекларували 156,6млн.грн. Сума сплати до бюджету складає: 3,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 0,3млн. грн. військового збору.

Декларування 2016 року тільки-но закінчилося – 31 грудня і розпочалася відразу ж без перерви нова кампанія.

Станом на 20 січня 2017 року про свої минулорічні статки вже повідомили 52 кременчужанина, якими задекларовано 5,4млн.грн доходів та визначено 200 тис. грн. зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та 40тис.грн. з військового збору.

Заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Ірина Пастущин окреслила основні заходи, які заплановані в термін до 1травня 2017 року – граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи.

Андрій Якименко закликав колектив забезпечити проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи для своєчасного добровільного декларування доходів, а також створення належних умов для комфортного виконання громадянами свого обов’язку.

 

 

Комсомольське відділення Кременчуцька ОДПІ запрошує громадян декларувати минулорічні доходи

 

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ звертає увагу жителів м.Горішні Плавні на те, що з початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

Декларацію подають лише ті громадяни, котрі торік отримували доходи, що не оподатковувалися при виплаті. До таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; суми нецільової благодійної допомоги, що перевищує 1930 грн.; доходи у вигляді виграшів, призів; доходи від продажу об'єктів майнових і немайнових прав, авторська винагорода; доходи отримані у вигляді вартості подарунків,

Ще, подати Декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. До податкової знижки дозволено включати витрати, фактично понесені платником податку протягом звітного року, в т. ч. частину суми процентів сплачених за користування іпотечним житловим кредитом; суму коштів, сплачених на користь закладів освіти, для компенсації вартості здобуття освіти платника податку та/або члена його сім‘ї першого ступеня споріднення; суму коштів, переданих у вигляді пожертвувань; суму витрат на сплату страхових внесків платника податку та членів його сім‘ї першого ступеня споріднення; суму коштів, сплачених платником податку у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку.

За вибором платника податків річна податкова декларація про майновий стан та доходи подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Поштою документи надсилаються з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилається вона не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Граничні строки подання декларації - для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня року, що настає за звітним (останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017).

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрі обслуговування платників. Бланки декларацій надаються платникам податків також безкоштовно.

 

 

Антикорупційний сервіс «Пульс»

 

Кременчуцька ОДПІ нагадує про антикорупційний сервіс – «Пульс», завдяки якому громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Інформація від платників податків приймається цілодобово. «Пульс» працює за принципом зворотного зв'язку – оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

Звернутися на сервіс «Пульс» можна за телефоном: (044) 284-00-07.

 

 

Своєчасно подана звітність – захист від штрафних санкцій


Кременчуцька ОДПІ нагадує, що відповідно до п. 110.1 ст. 110 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність при вчиненні порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності передбачено п. 120.1 ст. 120 ПКУ, зокрема, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Отже, за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а саме:

- в розмірі 170 гривень за кожне неподання (несвоєчасне подання) декларації (розрахунку);

- в розмірі 1020 гривень при повторному порушенні за несвоєчасне подання податкової декларації (розрахунку) платником податків незалежно від виду податку, за яке до такого платника протягом року вже було застосовано штраф за неподання (несвоєчасне подання) податкової декларації (розрахунку) та у період до одного року (до 365 або 366 днів – для високосного року) винесено податкове повідомлення-рішення.

 

 

Податковий календар

Понеділок, 30 січня 2017 року

Останній день сплати

 • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за грудень
 • ПДВ за грудень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
 • акцизного податку за грудень
 • податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за грудень
 • податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за грудень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки
 • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за грудень
 • рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за грудень
 • рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за грудень
 • рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за грудень
 • рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за грудень
 • плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за грудень
 • єдиного податку платниками четвертої групи за ІV квартал 2016 р.

Вівторок, 31 січня 2017 року

Останній день подання

 • інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, територіальним органам Державної служби зайнятості за 2016 р.

Кременчуцька ОДПІГоловного управління

ДФС у Полтавській області

  
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика