Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 5 грудня
Добавил: pressman | 6 декабря 2016 | Просмотров: 1777 | Комментариев: 0
 

В центрі обслуговування платників Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ платники отримали понад

3 тисячі адміністративних послуг

 

З початку року в Центр обслуговування платників Комсомольського відділення від фахівців відділення клієнти отримали майже 3 тисячі адміністративних послуг.

Найпопулярнішою у структурі наданих адміністративних послуг залишається видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Таку послугу надано 1925 громадянам, що становить 58,4% від загальної кількості наданих адмінпослуг.

Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (282) та реєстрації платників єдиного податку (313), надання витягів з реєстру платників єдиного податку (346).

 

 

 

За 11 місяців поточного року Комсомольським відділенням Кременчуцькою ОДПІ зібрано понад 800 млн. грн. податкових платежів та понад 90 млн. грн. єдиного внеску


З початку 2016 року Комсомольським відділенням Кременчуцькою ОДПІ забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (без урахування ЄСВ) 828,1млн.грн. , в т.ч. за листопад 123,2млн.грн.

Так, до державного бюджету протягом одинадцяти місяців поточного року спрямовано 416,1млн.грн. (за листопад – 66,1млн.грн.).

До місцевих бюджетів з початку року платниками сплачено 416,1млн. грн. податків і зборів, в т.ч. за листопад 57,1млн.грн.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку 2016 року зібрано 93,1млн.грн.

 

 

 

Понад 69 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет

м.Горишні Плавні як плату за землю

 

За січень-листопад 2016 року до місцевого бюджету м.Горишні Плавні було перераховано понад 69 мільйонів гривень плати за землю, що на 6 мільйонів більше від індикативу та майже на 14 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Відмічається, що на долю юридичних осіб, тобто підприємств, установ та організацій, припадає 91 відсоток загальних надходжень плати за землю або 63 мільйона гривень. Решту майже 6 мільйонів гривень перерахували фізичні особи-підприємці та прості громадяни.

Додамо, що плата за землю є вкрай важливим платежем при формуванні доходів територіальних громад. Наразі вона посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевого бюжету, поступаючись тільки податку на доходи фізичних осіб та рентній платі за користування надрами.

 

 

 

Запрошуємо на семінар


14 рудня 2016року Кременчуцька ОДПІ спільно з громадською організацію «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс» поводить безкоштовний семінар для керівників та бухгалтерів підприємств і фізичних осіб-підприємців.

На семінарі будуть розглянуті такі актуальні питання:

- що нового принесуть зміни в Податковий Кодекс підприємцям і малим підприємствам (особливості, обмеження і заборони для різних систем оподаткування; аналіз найчастіших помилок, які допускають фізособи – підприємці);

- зміна системи оподаткування (перехід із загальної системи на спрощену та назад; оподаткування при переходах в межах спрощеної системи зі зміною ставок (з 5% на 3% і навпаки); реєстрація платником ПДВ та анулювання реєстрації;

- ПДВ (часті помилки при реєстрації ПН, обов’язкові реквізити ПН, помилки, розрахунки коригувань, визначення бази оподаткування ПДВ у різних ситуаціях);

- як сільгосппідприємствам підготуватися до скасування спецрежиму з ПДВ;

- як не потрапити в план-графік перевірок, основні критерії ризиків і їх аналіз для різних систем оподаткування;

- огляд перспективного законодавства.

Семінар відбудеться з 11-00 до 13-00 в приміщенні Кременчуцької ОДПІ: вул. Троїцька, 76 (актовий зал).

Початок реєстрації – 10.30.

Вхід на семінар здійснюється після реєстрації за цим посиланням: http://balance.ua/.

 

 

 


У громадян залишилося менше місяця щоб скористатися

правом на податкову знижку за наслідками 2015 року

 

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що право фізичних осіб (резидентів)– платників податку на доходи фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, на податкову знижку регламенту ється статтею 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Згідно з підпунктом 166.2.1 пункту 166.2 статті 166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами (квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів). При цьому, у зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Нагадуємо, що перелік витрат, які дозволено включати до податкової знижки з урахуванням відповідних обмежень до них, визначений пунктом 166.3 статті 166 ПКУ. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація).

Для отримання податкової знижки за 2015 рік громадяни повинні надати до податкового органу за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку у контролюючому органі) Декларацію до кінця 2016 року за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів від 02.10.2015 №859 (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.10.2015 за № 1298/27743).

 

 

Збільшився розмір мінімального страхового внеску

 

Відповідно до норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 грудня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму складає 1600 гривень.

Підвищення соціальних стандартів впливає на розрахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, мінімальний страховий платіж з 1 грудня розраховується із 1600 гривень та не може бути меншим за 352 грн. (1600 грн х 22%) за умови перебування працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

Також звертаємо увагу платників єдиного податку на збільшення розміру щомісячного страхового внеску з 319 грн. до 352 грн.

Окрім того, повідомляємо про збільшення максимального розміру бази нарахування ЄСВ, яка з початку грудня становитиме – 40000 грн. (1600 грн х 25). Таким чином, максимальний страховий платіж становитиме 8800 грн (40000 грн х 22%) або 3364 грн (40000 грн. х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юридична особа.

 

 

 

Зміни у порядку оскаження


З 25.11.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.09.2016 № 849, яким внесено зміни до Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами (далі - Порядок).

Зокрема, у Порядку визначено, що розгляд матеріалів скарг платників податків буде відбуватися у закритому засіданні. А розгляд у відкритому засіданні буде відбуватися виключно на підставі письмового клопотання платника податків про відкритий розгляд матеріалів скарги.

Не допускається відкритий розгляд скарги, якщо в матеріалах справи наявні відомості, що становлять державну таємницю.

Також у Порядку уточнено, що особа, яка подала скаргу на рішення контролюючого органу, має право:

- брати участь у розгляді матеріалів скарги особисто або через його уповноважених представників (у тому числі адвокатів);

- ознайомлюватись із матеріалами перевірки та адміністративного оскарження в електронній та письмовій формі, робити з них копії, виписки за допомогою технічних засобів;

- здійснювати технічну фіксацію засідання з розгляду матеріалів скарги за допомогою фото-, кінозйомки, відео-, звукозапису;

- заявляти клопотання, що стосуються предмета розгляду скарги, в тому числі про:

- участь та надання пояснень під час розгляду матеріалів скарги осіб, що проводили перевірку, приймали рішення (вчиняли дії) або брали участь у прийнятті оскаржуваного рішення;

- присутність під час розгляду матеріалів скарги за участю платника податків представників засобів масової інформації (якщо здійснюється відкритий розгляд матеріалів скарги).

Під час розгляду матеріалів скарги платника податків в ході адміністративного оскарження будуть враховуватися податкові консультації, а також узагальнюючі податкові консультації, надані такому платнику податків.

Варто зазначити, що наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2016 р.№ 849 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 25 грудня 2013 року № 848 "Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 січня 2014 року за № 99/24876.

 

 

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

Пятниця, 9 грудня 2016року

Останній день подання:

  • звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за листопад (форма № 1-РС)

  • звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за листопад (форма № 2-РС)

  • звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за листопад (форма № 3-РС)

  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за листопад (форма № 1-ОА)

  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за листопад (форма № 1-ОТ)

  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі за листопад (форма № 1-РА)

  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі за листопад (форма № 1-РТ)

 

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області

 громадян залишилося менше місяця щоб скористатися
правом на податкову знижку за наслідками 2015 року


 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика