Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 29 серпня
Добавил: pressman | 30 августа 2016 | Просмотров: 863 | Комментариев: 0
 

З ПОЧАТКУ РОКУ ПЛАТНИКАМИ СПЛАЧЕНО ПОНАД 59 МЛН. грн. ЄСВ

 

За 7 місяців 2016 року платниками Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ сплачено 59,1 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема, у липні 2016 року бюджет поповнився на 8,9 млн. грн. – про це повідомив заступник начальника Кременчуцької ОДПІ – начальник Комсомольського відділення Іван Павленко.

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Звертаємо увагу, що частиною п'ятою статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями визначено, що у разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

 

 

ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ ТА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЛІ

СПЛАЧЕНО ДО БЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 4 МЛН. ГРН.

 

Станом на 01.08.2016 до місцевого бюджету від фізичних осіб надійшло 3,9 млн. грн. плати за землю. Якщо порівнювати надходження зазначеного податкового платежу з відповідним періодом минулого року, то до місцевого бюджету у поточному році перераховано на 1,7 млн. грн. більше.

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи отримали до 1 липня 2016 року. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня його вручення.

 

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

РЕЗУЛЬТАТИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ 7 МіСЯЦІВ 2016

 

До Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області за сім місяців 2016 року надійшло 25 запитів на отримання доступу до публічної інформації. Своїм правом доступу до публічної інформації скористалися 14 юридичних та 11 фізичних осіб.

Основні питання, з якими зверталися запитувачі до Кременчуцької ОДПІ стосувалися: відомостей про третіх осіб; переплати та заборгованості по сплаті податків; податкового повідомлення-рішення по нарахованому земельному податку.

Відповіді на запити надаються запитувачам відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто протягом п’яти робочих днів.

Запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Кременчуцька ОДПІ, можна подавати:

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->на поштову адресу: Кременчуцька ОДПІ, вул. Троїцька, б. 76, м. Кременчук, 39617.

<!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->на електронні адреси: pl.dpi03rez@sfs.gov.ua.

Також запит може бути поданий особисто до управління обслуговування платників у секцію № 7 в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (робочі дні – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.; п’ятниця – з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., перерва на обід – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.).

 


ЗАЙНЯТІСТЬ НЕПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ –

СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВОМ НА ПОДАТКОВУ СОЦІАЛЬНУ ПІЛЬГУ

 

Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Нагадаємо, що у 2016 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить 1930 грн. (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1378 грн. х 1,4), у 2014, 2015 роках – 1710 грн (1218 грн. х 1,4).

Тобто, фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови, якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.

 

АВАНСОВИЙ ПЛАТІЖ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ –

РОЗРАХОВУЄМО САМОСТІЙНО

 

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області нагадує, що відповідно до п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.

Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб на підставі документального підтвердження факту його сплати.

Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому ПКУ (п.п. 177.5.3 п. 177.5 ст. 177 ПКУ).

 

 

КІЛЬКІСТЬ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ,

ЯКІ ЗАЗНАЧАЮТЬСЯ У РЕЄСТРІ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ –

ЧИ Є ОБМЕЖЕННЯ?

 

Відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

Згідно з п.п. 5 п. 298.3 ст. 298 Кодексу у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані суб’єктом господарювання види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010.

Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010) затверджена наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457.

До реєстру платників єдиного податку вносяться, зокрема відомості про види господарської діяльності (п. 299.7 ст. 299 Кодексу).

Враховуючи вищевикладене, на підставі поданої фізичною особою - підприємцем заяви про застосування спрощеної системи оподаткування до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про види господарської діяльності, за умови, що ці види діяльності дають право застосовувати спрощену систему оподаткування. При цьому Кодексом не передбачено обмежень для фізичних осіб - підприємців щодо кількості видів діяльності, які можуть бути внесені до реєстру платників єдиного податку.

 

 

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ: ЗМІНЕНО ФОРМУ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВ

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що 19 серпня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.07.2016 №585 (далі – Наказ №585), яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація).

Зокрема: у графі 2 заголовної частини Декларації з’явилося поле для уточнення базового податкового періоду – квартальний або річний. В основній частині Декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (пункт 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України). У новій редакції викладено додатки АВ і ЗП до Декларації та зазнали змін додатки РІ та ПН до Декларації.

Із змінами можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

30 серпня, вівторок Останній день сплати

  • ПДВ за липень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
  • акцизного податку за липень
  • плати за землю за липень3
  • податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень
  • податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки
  • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень

_______________

3Фізичними особами такий податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

1 вересня, четвер Останній день сплати

  • рентної плати за липень за:

користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
користування радіочастотним ресурсом України;
транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;
транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України

Кременчуцька ОДПІГоловного управління

ДФС у Полтавській області

ЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ ТА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЛІ
СПЛАЧЕНО ДО БЮДЖЕТУ


 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика