Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 24 серпня
Добавил: pressman | 24 августа 2016 | Просмотров: 1347 | Комментариев: 0
 

ПІД ЧАС СЕАНСУ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

У ПОДАТКОВІЙ ГОВОРИЛИ …

 

У п’ятницю, 19 серпня з 15 до 17 години, в приміщенні Кременчуцької ОДПІ відбулися сеанси телефонного зв'язку «гаряча лінія» з платниками податків. На запитання стосовно особливостей оподаткування на загальній та спрощеній системах, легалізації заробітної плати відповіді надавав заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Олег Дубинка. Що стосується законодавчих основ та новацій в адмініструванні ЄСВ - відповідала начальник відділу адміністрування єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ Марина Сергієнко.

Під час телефонного зв’язку «гаряча лінія» платники податків отримали відповіді на питання відповідно до теми діалогу. Пропонуємо Вашій увазі найактуальніші з них.

1.Запитання: В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого ЄСВ ФОП, які обрали загальну систему оподаткування без використання праці найманих працівників?

Форми та строки подання звітності передбачено Порядком № 435. Фізичні особи — підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.

Звіт подається за формою згідно таблиць 1, 4 додатка 5 до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова».

2. Запитання: Які обмеження на застосування єдиного податку при здійсненні підприємцем орендних операцій?

Фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає всім вимогам для реєстрації та застосування єдиного податку.

При цьому, не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи - підприємці, які надають в оренду:

земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара;

житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів;

нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

3. Запитання: Чи може платник єдиного податку – підприємець використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Згідно з статтею 42 Господарського кодексу України підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. 

Статтею 44 Господарського кодексу України підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом

Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами для власних потреб з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення господарської діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством, від підприємницької діяльності.

 

 

 

З початку 2016 року платникам відшкодовано

майже 700 тис. грн. ПДВ

 

З початку року на рахунки платників Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ (станом на 01.08.2016) відшкодовано податку на додану вартість у розмірі -  700 тис. грн., з них у липні 2016 року -  100 тис. грн. - про це повідомив заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Іван Павленко.

Нагадаємо, що заява на бюджетне відшкодування ПДВ на рахунок платника та в рахунок погашення зобов’язань та боргу по платежах до Державного бюджету подається до 20 числа місяця, наступного за звітнім.

Заяви про повернення сум бюджетного відшкодування вносяться до відповідного реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку. Ці реєстри розміщені на порталі ДФС. До того ж, на сайті Державного казначейства України розміщено перелік платників, яким відшкодовано ПДВ протягом звітного місяця.

Заява на бюджетне відшкодування у разі відповідності критеріям, визначеним у п.200.19 Податкового кодексу України надходить до першого Реєстру, а у разі не відповідності цим критеріям – до другого Реєстру. Далі триває камеральна перевірка зазначених сум бюджетного відшкодування (до 30 календарних днів), а також, за наявності обставин, визначених п.200.11 Податкового кодексу, – документальна перевірка (до 25 робочих днів). Надалі ДФС протягом 5 робочих днів надає висновок Державному казначейству України, а Казначейство протягом 5 операційних днів перераховує кошти платнику.   

 

 

Комсомольське відділення кременчуцької ОДПІ: Внесок в обороноздатність країни – понад 12 млн. гривень

 

За січень-липень 2016 року платники податків Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ до державного бюджету перерахували 12,5 млн. грн. військового збору, зокрема за липень надійшло 2,2 млн. грн.

Нагадаємо, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Не є платниками військового збору громадяни, які отримують пенсію у розмірі нижче десяти розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 10740 грн.) та платники, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Також військовим збором не оподатковуються доходи, визначені ст. 165 Податкового кодексу України.

 

 

Податковою міліцією з незаконного обігу вилучено горілки

на 80 тис. гривень

 

В рамках проведення операції «Акциз - 2016» працівниками оперативного управління Кременчуцької ОДПІ встановлено, що громадянин М. реалізовував  лікеро-горілчані вироби, які незаконно виготовлені з недоброякісної сировини в барах та кафе, що знаходяться на території м. Кременчука.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Згідно ухвал суду працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ проведено обшуки, за результатами яких вилучено 500 літрів спирту та 100 літрів водноспиртової суміші. Всього з незаконного обігу вилучено  підакцизних товарів на суму близько 80,0 тис. гривень.

Громадянину М. вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України та матеріали кримінального провадження з обвинувальним  висновком направлено до суду.

 

 

Реалізація прав громадян на звернення

 

Платники у своєму повсякденному житті зіштовхуються з необхідністю звертатися з тих чи інших питань в установи, організації, органи влади тощо. Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР визначено порядок розгляду таких звернень…

До посадових осіб податкової інспекції громадяни можуть звертатися з питань, які належать виключно до повноважень податкового відомства.

Так, протягом січня – липня 2016 року до Кременчуцької ОДПІ надійшло 100 письмових звернень громадян, в тому числі за липень - 29. Питання, з якими найчастіше зверталися громадяни стосувалися контрольно-перевірочної роботи. Також громадяни зверталися до Кременчуцької ОДПІ з інших питань, які стосувалися: місцевих податків і зборів, податку на доходи фізичних осіб, оподаткування доходів підприємницької діяльності, роз’яснень норм чинного податкового законодавства, питання фінансового забезпечення працівників, інформування про ухилення від сплати податків.

Протягом  2016 року проведено 21 особистий прийом громадян, в липні проведено 4 особистих прийоми: 1 – в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ та 3 - заступниками начальника Кременчуцької ОДПІ.

 

 

До Уваги Власників «зайвих» метрів нерухомості та нових елітних автівок: Закінчується термін сплати податку на майно

 

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що податок на нерухомість за 2015 рік та транспортний податок сплачується власниками протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. Податок сплачується на реквізити, що вказані у повідомленні.

При цьому, якщо у громадян виникають запитання щодо сплати майнових податків, а також для проведення звірки даних та отримання відповідей необхідно звертатися до Центрів обслуговування платників  за адресою:

За довідками звертатись за адресою м. Горішні Плавні, вул. Миру 24,  Центр обслуговування платників або за телефоном (05348) 2-19-58 .

 

 

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ АЦСК ІДД ДФС!

 

Затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм: Реєстраційна картка (для юридичної особи); Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця); Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 5 вересня 2016 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 2 вересня 2016 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС: http://www.acskidd.gov.ua/r_kor

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

29 серпня, понеділок Останній день подання

  • податкової декларації з податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2015 по 30.06.2016.

Останній день сплати

  • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за липень

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика