Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 8 серпня
Добавил: pressman | 10 августа 2016 | Просмотров: 1870 | Комментариев: 0
 

НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТІВ ЗА СІЧЕНЬ – ЛИПЕНЬ 2016

 

За січень-липень 2016 року платниками Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів 476,1 млн. грн. – про це повідомив заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Іван Павленко.

До державного бюджету за січень-липень 2016 року надійшло 235,2 млн. грн.податків та зборів. За основними платежами, які формують державний бюджет, мобілізовано: рентної плати за користування надрами – 141,8 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 39,1 млн. грн., податку на додану вартість – 33,4 млн. грн., військового збору – 12,5 млн. грн., екологічного податку – 4,0 млн. грн., податку на прибуток (90 відс.) – 3,4 млн. гривень.

З початку року до місцевого бюджету надходження склали 240,9 млн. гривень. За основними платежами, які формують місцевий бюджет, надійшло: податку на доходи фізичних осіб (75 відс.) – 111,8 млн. грн., рентної плати за користування надрами – 47,3 млн. грн., плати за землю – 44,1 млн. грн., екологічного податку – 15,9 млн. грн., акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 8,6 млн. грн., єдиного податку – 8,5 млн. грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1,3 млн. грн., податку на прибуток (10 відс.) – 1,2 млн. грн., плати за ліцензії – 1,2 млн. гривень.

За 7 місяців поточного року 2 підприємствам Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ відшкодовано 0,7 млн. грн. податку на додану вартість, в т.ч. 0,2 млн. грн. – в автоматичному режимі.

 

 

У Центрах обслуговування платників

надано майже 2 тис. адміністративних послуг

 

Стверджують у Комсомольському відділенні Кременчуцької ОДПІ та зазначають, що працівниками Центрів обслуговування платників лише за липень 2016 року бізнес – спільноті та громадянам було надано 259 адміністративних послуг.

З початку року більше ніж 1000 громадян отримали картки платника податків. 186 підприємців здійснили реєстрацію «єдинщиками» та 237 платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Протягом січня - липня 89 громадян отримали довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи та 22 відвідувачі центрів обслуговування отримали довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС.

Слід наголосити, відсутність нарікань на роботу співробітників ЦОПів свідчить про те, що адміністративні послуги надаються вчасно та кваліфіковано.

 

 

Антикорупційний сервіс «Пульс»

 

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує про сервіс Державної фіскальної служби «Пульс», який приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання, що виникають в процесі взаємовідносин з фіскальними органами, пов’язаними з адмініструванням податків та зборів. Сервіс працює за принципом call-back, тобто працівники ДФС не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

Даний сервіс створено органами ДФС з метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС, а також про можливі корупційні дії.

Лінія працює цілодобово. Звернутися на сервіс «Пульс» можна за телефоном: (044) 284-00-07.

 

 

До уваги неприбуткових організацій: до 1 січня 2017 року необхідно внести зміни до установчих документів


Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ звертає увагу, що 16.07.2016 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

Даною постановою затверджено оновлену форму реєстраційної заяви платника податку (форма 1-РН) та визначено нові ознаки неприбутковості установ і організацій.

Серед основних змін визначено умови включення установ та організацій до Реєстру, а саме відповідність установчих документів вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України (заборона розподілу отриманих доходів серед засновників, членів та працівників організації; умови передачі активів іншій неприбутковій організації відповідного виду у разі ліквідації; використання доходів виключно для утримання та реалізації мети та напрямів діяльності організації).

Так, неприбутковим установам та організаціям необхідно до 1 січня 2017 року:

внести зміни до установчих документів у відповідності до вимог пункту 133.4 статті 133 ПКУ;

після внесення змін подати реєстраційну заяву за формою 1-РН та завірені копії установчих документів до контролюючого органу.

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 ПКУ, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, будуть виключені після 1 січня 2017 року з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

За довідками звертатись за адресою м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, Центр обслуговування платників або за телефоном (05348) 2-19-58 .

 

 

Оновлено порядок реєстрації та застосування

касових апаратів


Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ повідомляє, що 26.07.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» (далі – Наказ № 547). Наказ Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417, яким раніше регламентувалося питання застосування РРО та книг обліку розрахункових операцій, втратив чинність.

Серед іншого, Наказом № 547 затверджено оновлені форми книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО). Нові КОРО доповнено колонками для відображення розрахунків за ставками акцизного податку та сум акцизного податку.

Серед основних змін розширено перелік документів, які подаються до контролюючого органу для реєстрації РРО. Так, уповноважена особа суб’єкта господарювання може зареєструвати РРО за наявності документа, що посвідчує таку особу, та належно оформленої довіреності на проведення реєстрації РРО. Під час реєстрації резервного РРО щодо кожної господарської одиниці надається копія документа на право власності або інший документ, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися резервний РРО. При перереєстрації РРО потрібно буде подавати не оригінал, а копію документа на право власності або документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО.

 


У разі виявлення бухгалтерської помилки –

уточнюйте податкову звітність

 

Комсомольське відділення Кременчуцької ОДПІ повідомляє, що Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо порядку уточнення показників Податкової декларації з податку на прибуток внаслідок виправлення помилок у бухгалтерському обліку за минулі звітні роки (листі від 26.05.2016 № 11515/6/99-99-15-02-01-15).

Отож, у разі якщо внаслідок виправлення помилок у фінансовій звітності змінюються показники, зокрема показник рядка 01 «Дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку» або рядка 02 «Фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток), визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності (+, -)» Податкової декларації, такі показники підлягають виправленню шляхом подання або уточнюючого розрахунку, або у складі податкової декларації з податку на прибуток за відповідний податковий (звітний) період за чинною на день їх подання формою. Наразі чинною є Податкова декларація з податку на прибуток підприємств, затверджена наказом Мінфіну від 20.10.2015 № 897, який зареєстрований у Мін'юсті 11.11.2015 № 1415/27860. При поданні уточнюючої звітності також слід подати доповнення до неї, з відповідними поясненнями та зазначенням відповідних сум, вказавши про цей факт у спеціально відведеному місці у Податковій декларації, а також копії фінансової звітності з виправленими показниками.

 

 

«Електронний кабінет платника» -

сервіс он-лайн взаємодії із органами ДФС


«Електронний кабінет платника» – це модернізований електронний сервіс, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. Основні переваги – відсутність черг, економія часу, менше витрат.

Сервіс включає дві функціональні частини:

відкрита (загальнодоступна);

приватна (особистий кабінет).

Користуватися функціоналом відкритої частини можна без ідентифікації особи (без використання електронного цифрового підпису). Через відкриту частину платник має можливість:

скористатися інформацією з реєстрів, що є загальнодоступними (дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО);

отримати інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання звітності (податковий календар);

отримати контакти та адреси діючих центрів обслуговування платників (ЦОП);

ознайомитись з новинами Державної фіскальної служби України;

скористатися іншою корисною інформацією.

Робота з електронним сервісом у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). У приватній частині після ідентифікації особи надається можливість:

скористатися індивідуальним податковим календарем;

переглянути та перевірити свої облікові дані;

створити запит для отримання інформації;

подати реєстраційну заяву платника податку на додану вартість, заяву про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, заяву про видачу довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів;

направити листа до органу ДФС;

переглянути стан розрахунків з бюджетом;

зареєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних;

скористатися сервісами системи «Електронного адміністрування ПДВ» (для платників ПДВ).

Фізичним особам після ідентифікації також надано можливість за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі (особистий кабінет – «Стан розрахунків з бюджетом»).

Дізнатися більше про роботу електронного сервісу «Електронний кабінет платника» можна ознайомившись із інструкцією користувача або переглянувши відео інструкцію на офіційному порталі ДФС України.

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

9 серпня, вівторок Останній день подання

- податкової декларації з податку на прибуток підприємства за II квартал платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу1

- розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за II квартал

- розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, за II квартал платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу

- розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, за II квартал платниками, в яких податковий період дорівнює календарному кварталу

- звіту про суми податкових пільг за II квартал

- декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал

- податкової декларації з ПДВ платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за ІІ квартал

- звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС)

- звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС)

- звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС)

- звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

- звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

- звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма № 1-РА)

- звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (форма № 1-РТ)

- податкової декларації рентної плати з розрахунком за ІІ квартал:

рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;
рентної плати за спеціальне використання води;
рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини

- податкової декларації екологічного податку за ІІ квартал

- податкової декларації туристичного збору за півріччя

- податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за півріччя

- податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи

- податкової декларації платника єдиного податку — юридичної особи за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи

- податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IІ квартал (форма № 1ДФ)

_____________
1 Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств, які подають тільки річну фінансову звітність) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

 

15 серпня, понеділок Останній день подання

- звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за липень.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика