Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Податкові новини від 4 липня
Добавил: pressman | 4 июля 2016 | Просмотров: 1171 | Комментариев: 0
 

Податкова звітність

У Мін’юсті України зареєстровано 13.06.2016 р. за № 843/28973 наказ Мінфіну України, яким затверджено зміни до деяких нормативно-правових актів Мінфіну України, а саме:

- до Порядку заповнення податкової накладної — наказ від 31.12.2015 р. № 1307;

- до форми податкової декларації з ПДВ та Порядку її заповнення — наказ від 28.01.2016 р. № 21

- до Положення про реєстрацію платників ПДВ — наказ від 14.11.2014 р. № 1130.

Наказ набирає чинності з дня опублікування.

 

 

Порядок залучення інвестицій спрощено

 

25.06.2016 набрав чинності Закон № 1390 про скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій для підприємств і банків, який був прийнятий Верховною Радою 31 травня.

Відповідні зміни щодо внесено до Господарського кодексу України Закону України «Про режим іноземного інвестування» (далі – Закон № 93).

Зокрема передбачено, що всі іноземні інвестиції (зареєстровані та не зареєстровані до набрання чинності Законом № 1390) мають рівне право на одержання пільг та гарантій, встановлених Законом «Про режим іноземного інвестування».

У 2016 році уряд розраховує залучити близько 5 млдр. дол. інвестицій.

 

 

 

Фіскальна служба України оновила Державний реєстр РРО

 

Наказом ДФС України від 16.06.2016 №535 затверджено нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання суб’єктами господарювання усіх форм власності.

Зокрема, до оновленого Державного реєстру включено модель реєстратора розрахункових операцій КСТ-В1 з версією внутрішнього програмного забезпечення В1-1 (позиція 71 Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій). Зазначена модель є спеціалізованим електронним контрольно-касовим реєстратором операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

Кременчуцька ОДПІ радить усім суб’єктам господарювання, що використовують у своїй діяльності РРО, ретельно звіритись із оновленим переліком Реєстраторів розрахункових операцій, включених до Держреєстру, який розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби за адресою sts.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/.

 

 

 

 

Обладнали автомобіль газовою установкою –

скористуйтесь правом на податкову знижку!

 

Громадяни, які у минулому році переобладнали свій власний транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання.

Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.

Переобладнання підтверджується сертифікатом відповідності та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу.

Понесені витрати враховуються відповідно платіжним та розрахунковим документам, зокрема квитанціям, фіскальним або товарним чекам, прибутковим касовим ордерам, копіям договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати Декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації в паспорті) до кінця поточного року.

 

 

Сплата земельного податку юридичними особами

 

Відповідно до вимог статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

У зв’язку з затвердженням нової форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 №560, передбачається надання платником плати за землю інформації щодо категорії/цільового призначення земель, яка має відповідати інформації, зазначеній у документах, які засвідчують/підтверджують право власності/користування земельними ділянками. У декларації обов’язково проставляється двозначний номер арабськими цифрами згідно з Класифікацією видів цільового призначення, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 №548.

Також слід зазначити, що при заповненні Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) необхідно зазначати площу земельної ділянки в гекатарх з чотирма десятковими знаками, нормативну грошову оцінку у гривнях з двома десятковими знаками із врахуванням коефіцієнту індексації НГО, розрахованого відповідно до п.289.2 ст.289 ПКУ.

 

 

Подання звіту з ЄСВ

 

Починаючи з 01 липня 2016 року Звіти за звітний період «червень 2016 року» та Звіти за звітні періоди 2016 року подаються платниками єдиного внеску до контролюючих органів за новою формою затвердженою відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 та відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Нові електронні формати Звіту розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення /Реєстр електронних форм податкових документів.

Звертаємо увагу, що для подання Звіту в електронному вигляді за новими формами та згідно із затвердженим форматом (стандартом) платникам єдиного внеску у разі відсутності діючого Договору про визнання електронних документів (J/F1391004) з відповідним територіальним органом ДФС необхідно укласти такий Договір.

Також інформуємо, що підготувати, заповнити та надіслати Звіт в електронному вигляді за новими формами можна буде скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua).

Разом з тим, повідомляємо, що Звіт за попередній звітний період (періоди) до 2016 року, який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 01 травня 2015 року та відповідно у форматах, визначених для таких форм (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/aktualni-novovvedennya/198072.html). Такий Звіт подається лише один раз за один звітний період (абз.2 п.3 розділу V Порядку).

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

9 червня, четвер Останній день подання

  • звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС)
  • звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС)
  • звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС)
  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)
  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)
  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма № 1-РА)
  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (форма № 1-РТ)

 

 

Майже 0,5 млрд. грн. податкових платежів надійшло від платників податків до бюджету

 

За І півріччя 2016 року податковою інспекцією міста забезпечено надходжень до бюджетів усіх рівнів у сумі 433,5 млн. грн.– про це повідомив заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Іван Павленко.

До державного бюджету за 6 місяців 2016 року надійшло 221,8млн.грн. За основними платежами, які формують державний бюджет, мобілізовано: податку на додану вартість – 29,1 млн.грн., податку на прибуток (90%) – 3,4 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 32,3 млн.грн., рентної плати за користування надрами – 141,8 млн.грн., військового збору – 10,3 млн.грн., екологічного податку – 4,0 млн.грн.

За І півріччя 2016 року до місцевого бюджету платниками податків Комсомольського відділення сплачено 211,7 млн.грн. За основними платежами, які формують місцевий бюджет, надійшло: податку на доходи фізичних осіб (75%) – 92,3 млн. грн., податку на прибуток – 1,2 млн.грн., рентної плати за користування надрами – 47,3 млн.грн., плати за землю – 37,8 млн.грн., єдиного податку –7,2 млн.грн., акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 7,0 млн.грн., екологічного податку – 15,9 млн.грн.

 

 

 

У Центрах обслуговування платників податкової інспекції міста надано понад 1,6 тис. адміністративних послуг

 

Стверджують у податковій та зазначають, що працівниками Центрів обслуговування платників лише за червень 2016 року бізнес – спільноті та громадянам було надано 207 адміністративних послуг.

З початку року більше 900 громадян отримали картки платника податків, 155 суб'єктів господарювання здійснили реєстрацію «єдинщиками» та 218 платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Протягом січня - червня 71 громадянин отримав довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи та 17 відвідувачів центрів обслуговування отримали довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС.

Слід наголосити, відсутність нарікань на роботу співробітників ЦОПів свідчить про те, що адміністративні послуги надаються вчасно та кваліфіковано.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика