Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Налоговая: Продаж авто підлягає декларуванню
Добавил: pressman | 17 марта 2010 | Просмотров: 5198 | Комментариев: 0
 

З року в рік, з 1 січня, триває Кампанія Декларування доходів громадян. Отже, настав час громадянам прозвітувати про доходи, отримані протягом 2009 року. Насамперед, це стосуєтьсягромадян, які у минулому році отримували доходи, що не оподатковувались при нарахуванні та виплаті. Тому, такі платники податку зобов?язані самостійно включити суму таких доходів до складу річного оподатковуваного доходу та подати до податкової інспекції річну декларацію про доходи за рік, що минув.

Законом України “Про податок з доходів фізичних осіб” від 22 травня 2003 року №889-ІV передбачено, що доходивід продажу одного з об'єктів рухомого майна (легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера, моторного (парусного) човна) не частіше одного разу на рік оподатковуються за ставкою 1 % від його вартості за умови сплати громадянином до бюджету суми державного мита або суми плати нотаріусу за нотаріальне посвідчення відповідного договору. Якщо продаж рухомого майна відбувається більше одного разу на рік –ставка податкустановитиме вже 15%від їх вартості.

Крім того, за підсумками звітного року, громадянин (який здійснив продаж авто у 2009 році) зобов’язаний до 1 квітня поточного року подати деклараціюпро отримані від такого продажу доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

Оскільки інформація про кожен факт продажу рухомого майна надходить до податкового органу, - вона підлягає відстеженню інспекторами податкової служби. Тому неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи чи включення до декларації перекручених даних несуть за собою адміністративну відповідальність.

Щоб уникнути зайвого ажіотажу і черг в останні дні кампанії декларування, не відкладайте подання декларації на останній день. Завітайте до податкової раніше 31 березня 2010 року за адресою Кременчуцької ОДПІ: вул. Красіна, б. 76, кім. 109. Консультації щодо заповнення декларацій можна отримати у кім. 108 або за телефоном 1507.Відділ масово – роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Кременчуцької ОДПІ 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика