Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Графік особистого прийому громадян

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 6 октября 2011 | просмотров: 5005 | комментариев: 0

Розклад роботи

Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ

 

Пон. – Чт.:  с 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

Пт.: с 9 год. 00 хв.  до 17 год. 00 хв. 

Обідня перерва: с 13 год. 00 хв.  до 14 год. 00 хв. 

 

 

Графік прийому громадян 

посадовими особами

Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ

 

 

Лєднік Олег Вікторович – заступник начальника Кременчуцької ОДПІ – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.Подробнее      Податкові новини від 26 грудня

Раздел: Налоговая | добавил: webmaster | 26 декабря 2017 | просмотров: 1529 | комментариев: 0

Від сплати єдиного податку Горішньоплавнівська ГРОМАДа отримала ПОНАД 18 мільйонів гривень

Місцевий бюджет ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ  отримав  понад 8 мільЙонів гривень податку від роздрібного продажу підакцизної продукції

ЗАПРОШУЄМО ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ НА СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ!


З 01 січня 2018 року запроваджуються оновлені форми звітності


Яку воду можна використовувати без податку 

Яку податкову звітність можна подати засобами Електронного кабінету?

Податок на нерухомість: хто є платником у разі перебування об’єктів нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб

Оподаткування квартири, яка продається

Виграші та призи оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР


Подробнее      Податкові новини від 27 листопада

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 28 ноября 2017 | просмотров: 1989 | комментариев: 0

ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ ЗБАГАТИЛА МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

НА 72,8 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 

Протягом січня-жовтня 2017 року платники податків Горішніх Плавнів перерахували до місцевого бюджету 72 мільйони 775 тисяч гривень плати за землю, з них: 5,1 мільйон гривень сплатили фізичні особи - власники чи користувачі земельних ділянок та 67,7мільйонів гривень юридичні особи.

Таким чином, цього року до місцевого бюджету надійшло плати за землю на 16відсотків, або майже на 10 млн.грн. більше проти аналогічного періоду минулого року.

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. При цьому підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Разом із тим, у разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою, плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

Отож, якщо Ви отримали у власність земельну ділянку, то варто поцікавитися в органах ДФС, чи нарахували Вам суму цього платежу. У Центрі обслуговування платників Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ громадяни можуть звірити інформацію щодо суми нарахованого земельного податку та реквізитів його сплати.


Подробнее      Податкові новини від 23 жовтня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 25 октября 2017 | просмотров: 2561 | комментариев: 0

Соціально захищених жителів м.Горішні Плавні побільшало

 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ДФС залишається легалізація трудової зайнятості. Аби всі громадяни були соціально захищеними, а бюджети територіальних громад не втрачали кошти від прихованих доходів, фахівці податкової служби постійно проводять системну роз’яснювальну роботу та беруть участь у роботі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці.

З початку року за підсумками проведеного комплексу заходів по м.Горішні Плавні встановлено 36 осіб, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

Завдяки проведеним заходам з детінізації сфери зайнятості населення у січні – вересні 2017 року офіційно працевлаштовано 30 громадян, які раніше працювали у роботодавців без належного оформлення.

Підсумками проведеної роботи є додаткове надходження до бюджетів 39,8 тис.грн., у тому числі: податку на доходи фізичних осіб - 17,3 тис. грн., єдиного внеску – 21,1 тис. грн, військового збору - 1,4 тис.грн.


Подробнее      Податкові новини від 17 жовтня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 18 октября 2017 | просмотров: 2268 | комментариев: 0

Від сплати єдиного податку місцева громада отрималамайже

14 мільйонів гривень

 

Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють бюджети місцевих громад.

За дев’ять місяців 2017 року платники податків Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 13 мільйонів 765 тисяч гривень єдиного податку.

За словами в.о. заступника начальника Кременчуцької ОДПІ – начальника Горішньоплавнівського відділення Алли Шуби 73 відсотки із цієї суми, а це більш ніж 10млн.грн. – це внесок фізичних осіб. На долю юридичних осіб-спрощенців припадає 3,7млн. грн.

Керівник відділення підкреслює, що до минулорічного показника загальна сума перерахованого у місцеві скарбнички єдиного податку зросла на 25 відсотків. Відтак, лише за рахунок приросту єдиного податку на свої потреби громада отримала на 2,7млн.грн. більше ніж за січень-вересень 2016 року.

Станом на 01.10.2017 на податковому обліку в Горішньоплавнівському відділенні Кременчуцькій ОДПІ перебувають понад 1,5 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування (152 - юридичні особи та 1422 – фізичні особи-підприємці).


Подробнее      Податкові новини від 9 жовтня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 10 октября 2017 | просмотров: 2033 | комментариев: 0

На допомогу армії платники податків Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ спрямували майже 8 мільйонів гривень

 

7 мільйонів 776 тисяч гривень - такий внесок на обороноздатність української армії зробили платники Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ за 9 місяців 2017 року, перераховуючи півтора відсотка із сум своїх доходів в скарбницю у вигляді військового збору. В порівнянні з показниками минулого року надходження патріотичного податку збільшились на 2,3 мільйони гривень або на 41,6 відсотки – підкреслює в.о. заступника начальника Кременчуцької ОДПІ - начальника Горішньоплавнівського відділення Алла Шуба.

Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

В цілому середньомісячні надходження військового збору по відділенню складають майже 900 тисяч гривень.

Нагадаємо, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Тому цей фактор повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

Кременчуцька ОДПІ звертається до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.


Подробнее      Податкові новини від 2 жовтня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 3 октября 2017 | просмотров: 2104 | комментариев: 0

Запрошуємо платників податків на семінар

 

11 жовтня 2017 року Кременчуцька ОДПІ спільно з громадською організацію «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс»проведе безкоштовний семінар на тему «Звітність за 9 місяців. Відповіді на актуальні питання з податкового та бухгалтерського законодавства».

На семінарі будуть розглянуті такі актуальні питання:

- Звітність за 9 місяців для підприємств на загальній системі оподаткування та для платників єдиного податку. Нова декларація для єдинників 3 групи: на що звернути увагу.

- Блокування податкових накладних: практичні питання, декларація з ПДВ

- Питання оплати праці.

- Перспективне законодавство та нововведення:

- Які законопроекти винесені на розгляд в ВР. Як це в майбутньому може вплинути на роботу бухгалтера (продовження тестового режиму системи блокування податкових накладних, зміни до Закону про бухоблік і інші);

- Огляд останніх роз'яснень держорганів. Фінансовий моніторинг клієнтів банками: що змінилося (огляд наказу Мінфіну № 641)

Семінар відбудеться 11 жовтня (середа) 2017 року об 11 год. 00 хв. за адресою: м.Кременчук, вул. Троїцька, 76(актовий зал).

Вхід на семінар за списками попередньої реєстрації!

Щоб узяти участь у семінарі передплатникам будь-якого видання ВКК «БАЛАНС КЛУБ» необхідно зареєструватися - заповнити електронну форму-анкету насайті http://balance.ua/ за посиланням https://goo.gl/8KA60z

Для непередплатників – за попереднім записом за телефонами(096) 926-05-12 , (0532) 58-37-12, (067) 405-48-99, (099) 177-09-84 - Полтавський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб.

Телефони для довідок в Кременчуцькій ОДПІ: 74-07-20, 74-23-90


Подробнее      Податкові новини від 25 вересня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 25 сентября 2017 | просмотров: 2173 | комментариев: 0

Рівень сплати ПДВ до бюджету - 56 мільйонів гривень

З початку 2017 року підприємствами та підприємцями Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ сплачено до державного бюджету 56,7 мільйони гривень податку на додану вартість. При цьому темп росту ПДВ склав 45 відсотків, що в абсолютній величині становить плюс 17,8 мільйонів гривень у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, у серпні фактичні надходження податку на додану вартість склали 9,4мільйони гривень (серпень минулого року – 5,6 млн.грн.).

Сплату податку на додану вартість по Горішньоплавнівському відділенню Кременчуцькій ОДПІ забезпечують 178 платників, серед яких 152 становлять юридичні особи та 26 - фізичні особи – підприємці.


Подробнее      Податкові новини від 18 вересня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 18 сентября 2017 | просмотров: 2383 | комментариев: 0

Платники податків Горішніх Плавнів спрямували на соціальні гарантії майже 100 мільйонів гривень ЄСВ

 

З початку року платники податків Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ перерахували до бюджету 98 мільйонів 763 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 31,1 млн. грн або на 46 відсотків перевищує показник восьми місяців минулого року.

Як зазначила в.о. заступника начальника Кременчуцької ОДПІ – начальника Горішньоплавнівського відділення Алла Шуба, серед пріоритетів роботи фіскальної служби й надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


Подробнее      Податкові новини від 12 вересня

Раздел: Налоговая | добавил: pressman | 14 сентября 2017 | просмотров: 1991 | комментариев: 0

Запрошуємо на національний податковий форум

 

22 вересня 2017 року у м.Київ відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: "Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість".

У програмі заходу заплановані виступи керівництва Департаментів Державної фіскальної служби України з актуальних питань практичного застосування норм податкового законодавства, зокрема, щодо останніх змін у Податковому кодексі, нових критеріїв контрольованих операцій, податкового контролю в трансфертному ціноутворенні, аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток, нюансів заповнення нової форми декларації, зупинення реєстрації податкових накладних та інших питань.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, mail@visnyk.ua .


Подробнее       
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика