Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Главная: Відкрито Меморіальну дошку
Добавил: pressman | 22 декабря 2010 | Просмотров: 8262 | Комментариев: 0
 

У Комсомольському міськвідділі міліції відкрито Меморіальну дошку на честь Павла Заворотнього


Відтепер у фойє Комсомольського міськвідділу знаходиться Меморіальна дошка на честь Павла Миколайовича Заворотнього – колишнього очільника міліції Комсомольського міськвідділу, вчителя й наставника багатьох поколінь правоохоронців, засновника кращих традицій колективу Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області!

Павло Заворотній – людина, яка все своє життя присвятила великій справі – служінню українській державі та громадянам! Він був прикладом справжнього міліціонера – чесного, хороброго та готового завжди прийти на допомогу. На 61-році життя його серце перестало битися, але в пам’яті правоохоронців та жителів міста Комсомольська він назавжди лишиться людиною честі та відваги!

 

Ініціатором відкриття Меморіальної дошки стала міська організація пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ міста Комсомольська. Керівництво міліції Полтавщини та Комсомольський міський відділ підтримали ініціативу ветеранів та завдяки спільним зусиллям Меморіал був збудований.   

На відкритті були присутні представники органів місцевого самоврядування, керівництво міськвідділу, особовий склад комсомольської міліції, ветерани та пенсіонери ОВС, а також родичі Павла Заворотнього та представники ЗМІ.

Усі присутні мали змогу почути невеличкий екскурс про життя легендарного міліціонера Заворотнього, в якому чільне місце посіла хоробрість та відважність. За довгі роки служби в міліції Павло Миколайович Заворотній  заохочувався, згідно з даними послужного списку, чотири рази правами Міністра внутрішніх справ СРСР,  двадцять сім разів правами начальника обласного Управління та дев’ятнадцять разів керівництвом районного чи міського відділу внутрішніх справ, - нагороджувався медалями «За бездоганну службу» 3-го (1977 рік), 2-го (1985 рік) та 1-го (1987 рік) ступенів, нагрудними знаками «Відмінник міліції»(1978 рік) та «За відмінну службу в МВС»(1989 рік), Почесними Грамотами УВС – 4 рази, цінними подарунками – 8 разів, в тому числі іменним годинником (1980 рік), заносився на Дошку Пошани райвідділу в 1977 році.

В характеристиках П.М.Заворотнього, що знаходяться в його особовій справі, постійно відмічається та підкреслюється його глибока теоретична обізнаність в питаннях оперативної роботи, значний практичний досвід, - якими він щедро ділився зі своїми підлеглими, - особиста ініціативність, відмінні організаторські здібності, працьовитість, енергійність, принциповість і вимогливість до себе та інших, неабиякі педагогічні здібності, - завдяки чому служби, якими він безпосередньо керував, мали хороші показники в службовій діяльності та підтримували високий рівень дисципліни. Притаманними П. М. Заворотньому рисами, були також особиста скромність в побуті,  постійна увага та турбота про підлеглих, ввічливість в спілкуванні з колегами та оточуючими.

На сам кінець учасники зібрання увіковічнили історичну мить колективним фото.


Источник: Офіційний сайт УМВС України в Полтавській області 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика