Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Главная: Реформи теплозабезпечення
Добавил: pressman | 22 декабря 2010 | Просмотров: 7513 | Комментариев: 0
 

У Полтаві, Кременчуці, Комсомольську і Миргороді реформуватимуть теплозабезпечення


В рамках впровадження на Полтавщині проекту «Реформа міського теплозабезпечення» (РМТ) керівники міст-партнерів Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Миргород сьогодні взяли участь у засіданні з реформи міського теплозабезпечення. Усього в 2-му етапі проекту у 2011 році беруть участь 15 міст України.

Засідання провів голова Полтавської обласної адміністрації Олександр Удовіченко за участю Керівника Проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» Вільяма Такера та заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Марченка.

Олександр Удовіченко закликав присутніх не відноситися скептично до втілення цього проекту, а повністю використати можливість залучення 50% інвестицій від вартості окремих проектів.

Реалізацію проекту РМТ в Полтаві, Кременчуці, Комсомольську, Миргороді планують включити  до обласної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки в розділі «Реформування житлово-комунального господарства Полтавської області на 2010-2014 р.р.»

Також при підтримці Полтавської облдержадміністрації та обласної ради на реформування теплопостачання міст-партнерів проекту спланують із місцевих бюджетів 3-5 млн. грн. на 2011 рік (на умовах 50%-го співфінансування з Проектом РМТ).

В рамках проекту для відібраного персоналу від міськвиконкомів відбудуться семінари та енергетичні аудити в кожному місті (по 10 жилих будівель та по 5 бюджетних установ).

Проект, зокрема, передбачає розвиток об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), запровадження енергозберігаючих технологій, тощо.

Координувати заходи по виконанню Проекту РМТ в містах-партнерах від Полтавської області буде Головне управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації.

Проект РМТ працює в Україні завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства та впроваджується компанією Іntегnаtiоnаl Resourcer Group (IRS) за участю українських та міжнародних організацій

 

Новини Полтавщини 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Комментарии (0)  Распечатать
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика